Poskytované služby - www.chinagate.cz

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Poskytované služby
Nalezneme pro Vás nejspolehlivějšího dodavatele v Číně. Od prvopočátku obchodní transakce po její samotnou realizaci budeme Vaším spolehlivým průvodcem a garantem.
Plánujete zahájit výrobu v Číně, ale nevíte, kde přesně a u jakého výrobce? Vyrábíte již v Asii, ale stále řešíte problémy, které se na dálku řeší velice těžko?
Chcete nabízet zboží, o kterém máte konkrétnější představu a přejete si, aby bylo na českém trhu výjimečné? Vytipujeme výrobce či dodavatele, který by vyrobil či distribuoval zboží s puncem výjimečnosti pro český trh.
Zorganizujeme Vaši návštěvu na vybraném obchodním veletrhu v Číně. Nalezneme pro Váš konkrétní sortiment ten nejvhodnější veletrh a nabídneme kompletní průvodcovskou asistenci včetně tlumočení.
Zajímají Vás možnosti obchodování s čínskými podnikateli? Zajímá Vás prodejní potenciál Vašeho specifického výrobku na východoasijském trhu a hledání vhodného odběratele?
Nalezneme pro Vás nejspolehlivějšího dodavatele v Indii. Od prvopočátku obchodní transakce po její samotnou realizaci budeme Vaším spolehlivým průvodcem a garantem.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky